05. Gepsreksgroep 'Loslaten'
| Inleiders: | dhr. Jaap Scholtens, mevr. Marjan de Pee |
| Data en tijd: | donderdagen, 7 oktober, 21 oktober en 4 november 20.00 uur |
| Aantal avonden: | 3 (evt. meer in overleg) |
| Plaats: | Nader af te spreken |
| Contactpersoon: | Jaap Scholtens (0320-230254) |
| Aantal personen: | min. 6, max. 10 |
| Kosten per deelnemer: | geen |
Heeft u ook moeite te accepteren dat u ouder wordt?
Heeft u ook moeite te aanvaarden dat uw kinderen andere wegen gaan dan u voor mogelijk had gehouden?
Kunt u het ook moeilijk accepteren dat je niet meer economisch productief bent, als gevolg van handicap, ziekte of pensionering?
Vindt u het ook moeilijk verschillende situaties in uw leven te aanvaarden, waar u geen invloed meer op uit kunt oefenen?
Of misschien heeft u ook de ervaring dat loslaten bevrijdend kan zijn en uitzicht geeft op nieuwe mogelijkheden, die u misschien nooit verwacht had?
Als u op dergelijke vragen met 'ja' antwoordt en u behoefte heeft over die vragen met anderen van gedachten te wisselen, dan bent u degene die wij zoeken. Wij, Marjan de Pee en Jaap Scholtens, willen vanuit de taakgroep V&T een gespreksgroep starten met als thema 'Loslaten'. Wij willen in een drietal bijeenkomsten met u verkennen wat het betekent dat wij als mensen moeilijk iets kunnen loslaten. We willen dat doen door terug te kijken op ieders levensloop waarin de moeite van het loslaten een belangrijke rol speelde. Vervolgens willen we onze eigen moeite met het loslaten met elkaar delen. We willen vanuit het heden kijken naar die moeite en daarover met elkaar in gesprek gaan. Tot slot willen we bespreken hoe we elkaar kunnen ondersteunen bij het loslatingproces. De gesprekken vinden in een huiselijke setting plaats. Voor nadere informatie kunt u mailen of bellen met
Marjan de Pee, tel: 240018, e-mail:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Jaap Scholtens, tel: 230254, e-mail:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Even geduld ...


Aanmelden voor RSS Feed